• Boys’ Scholarships

    Name of School

    Name of Student

    Coach

    Alto Yellow Jackets

    Jayren Whitaker

    Kerry Birdwell

    Big Sandy Wildcats

    Hakeem Menefee

    Kerry Strong

    Cushing Bearkats

     

    Marlon Garrett

    Elysian Fields Yellow Jackets

     

    Akimba “AJ” Johnson

    Joaquin Rams

    Tray Wilkerson

    Reed Westbrook

    Kountze Lions

    Jordan Boer

    Duane Joubert

    Laneville Yellowjackets

    Jaylon Grant

    Joshua Jones

    LaPoynor Flyers

    Brett Grahn

    Dean Nuckolls

    Lipan Indians

    Santana Martinez

    Brent Gaylor

    Neches Tigers

    Kamden Wade

    Andy Snider

    Oakwood Panthers

    Jalon Williams

    Tyler White

    Port Aransas Marlins

    Noah Swindle

    Kris Jones

    Queen City Bulldogs

    Alex Carver

    Justin Burk

    Sabine Cardinals

    Jackson Lutz

    Colby Carr

    San Augustine Wolves

     

    Tory Barnes

    Shelbyville Dragons

    Kyle Tindol

    David Schmitt

    Thorndale Bulldogs

    Jesus Hernandez

    John Kovar

    Timpson Bears

    Dustin Pledger

    Bryan Braddock

    Tenaha Tigers

     

    Greg Jenkins

    White Oak Roughnecks

    Seth Garcie

    Brett Cloud

  • Girls’ Scholarships

    Name of School

    Name of Student

    Coach

    Centerville Lady Tigers

    Sara Stutzman

    Rick Dickson

    Colmesneil Lady Bulldogs

    Nature Jackson

    Quentin Cates

    Cushing Galkats

    Allie McInnis

    Jason Davis

    Edgewood Lady Bulldogs

    Danae Rivers

    Chris Lewis

    Elysian Fields Lady Jackets

    Frankazia Boyd

    Wayne Carter

    Grapeland Sandiettes

    Deana McKnight

    Anthony Decello

    Harleton Lady Wildcats

     

    Shanna Johnson

    Huckabay Lady Indians

     

    Caleb Wells

    Joaquin Lady Rams

    Day’za Lane

    Carrie Obregon

    LaPoynor Lady Flyers

    Jaz Mitchell

    Gary Grahn

    Lipan Lady Indians

    Hannah Baldree

    Amber Branson

    Martin’s Mill Lady Mustangs

    Briley Moon

    Tommy Cross

    Martinsville Lady Pirates

    Haley Moon

    Lance Butler

    Sabine Lady Cardinals

    Kristen Stuart

    Sara Cantrell

    San Augustine Lady Wolves

     

    Dee Randle

    Shelbyville Lady Dragons

    Constance Moore

    Nigel Boyles

    Tenaha Lady Tigers

     

    Garry Davison

    Timpson Lady Bears

    Jasmine Rogers

    Joshua Jourden

    White Oak Ladynecks

    Alyia Hall

    Desiree Hutchins-Boyett